Komentarze tematu: Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej oparta na ukrywaniu postępowania
Autor
Komentarz
rodak z gminy
Wójt ma takie uprawnienia że nie musi się nikomu tłumaczyć ze swoich decyzji. Możecie sobie poszczekać i tyle waszego a radni uważają,że przekaźniki nie szkodzą to widocznie się na tym znają bo gdyby szkodziły to radni by napewno się sprzciwili.
2008-09-20 21:53

nasza Własna
akurat - takich baranów jak ci radni to ze swiecą szukać. Łażą do gminy żeby sobie coś załatwić i z wójtem szwindel uprawiają. takie same złodzieje.
2008-09-20 21:58

obywatel
ha ha to co ukradli?????????????
2008-10-09 08:43

kontra
Złodziej to nie tylko ten co kradnie ale równięż ten, który pilnuje by temu drugiemu kradło się bez przeszkód i żeby go kto nie nakrył. Radni dobrze wiedzą skąd tyle wież w gminie ale palcem nie kiwną żeby się temu przeciwstawić - nie ważne jest dla nich, że dzieci z przedszkola będą pod wieżami przekaźnikowymi aby się tylko wójt obłowił. Wyjątkowo bezczelne i nieodpowiedzialne chamy - w głowie się nie mieści że można być tak wrednym typem. W żadnej gminie w Polsce i nie spotka się takich nieodpowiedzialnych radnych, którzy by pozwolili na terenie gminy postawić tak szkodliwe urządzenie i na dodatek ryzykować zdrowiem dzieci a nawet dorosłych. Wniosek prosty - dzielą się łapówkami z wójtem albo są skończonymi debilami. Wójt wiecznie nie będzie i co zostawicie po sobie?
2008-10-12 10:05

Łysiec górą!
my mieszkańcy Łyśca wybrali my wójta swojego i żadnego syfa u nas nie będzie a reszta nas nic nie obchodzi a jakby wójt przegrał następne wybory to się przyłączymy do gminy Poczesna i możecie nam skoczyć. trzeba myśleć nieuki.
2008-10-12 15:51

nasza Własna
Tak bo w Pocześnie na was czekają - dochód z was będą mieli pieronowy! Potrzeba im pasożytów.
2008-10-19 11:18

Dyl Sowizdrzał
Gdybym ja był mieszkańcem Łyśca to wolałbym chodnik przy ulicy bo jest bezpiecznie i służyłby WSZYSTKIM mieszkańcom a tak wywalono kupę kasy na boisko to sobie paru chłopaków pogra ale i to nie jest pewne bo zrobić boisko na górze to trzeba być "geniuszem" - trawa wyschnie i jak grać w piachu? No ale macie co chcecie bo Rudnik Mały woli chodnik ale tam ludzie starają się myśleć racjonalnie. Nie dość,że nie macie chodnika to za chwilę drogę zrobioną na chybcika przed wyborami też za chwilę szlag trafi - już jedna strona się załamuje. Ale za to radnych to macie, że nic tylko ręce załamać - zamiast się zajmować sprawami Łyśca to albo niczym się nie zajmują albo P. Szotą albo P. Górniakiem czego przykładem jest komentarz P. Walentka. Jak takich będziecie mieli radnych to nic sensownego na Łyścu nie zrobią bo nie potrafią samodzielnie myśleć jedynie wykonują wytyczne wójta, który poza wysuszonym boiskiem i zepsutą wąską drogą nic dla was nie zrobił. PO PROSTU NIC - Tyle tylko ,że zarabia kupę kasy i ma się z czego cieszyć. A WY Z CZEGO SIĘ CIESZYCIE - mieszkańcy Łyśca.
2009-01-01 10:18

mieszkaniec Łyśca
Myślę, że przejrzą na oczy - juz teraz się u nas mówi o tych jego "osiągnięciach" - jak kibicuje ludzi aby tylko kasę garnąć. Znowu będzie łaził i ludzi na litość brał albo na kieliszek taniej wódy.
2009-01-13 09:58

 
Licznik: 466293, przegląda osób:5,   Starcza 2006 , kontakt: zbyszeka@starcza.eu