wybory samorządowe 2018 w Starczy.
Wyniki wyborów samorządowych na wójta w Gminie Starcza
Wyniki wyborów na wójta gminy Starcza 21 października 2018 | |||||||
Nr | Kandydat | Starcza 1 | Starcza 2 | Własna | Rudnik Mały | Razem w gminie | Czy wybrany? |
1 | Drost Katarzyna (Wspólnie Dla Naszej Gminy) | 141 (36,6%) | 153 (39,3%) | 187 (36,6%) | 105 (36,1%) | 586 (37,18%) | nie |
2 | Szymczyk wiesław (PSL) | 244 (63,4%) | 236 (60,7%) | 324 (63,4%) | 186 (63,9%) | 990 (62,82%) | tak |
Razem głosów | 385 | 389 | 511 | 291 | 1576 | ||
Uprawnionych do głos. | 582 | 568 | 736 | 426 | 2312 | ||
Głosowało | 393 | 393 | 518 | 296 | 1600 | ||
Głosów nieważnych | 7 | 4 | 6 | 5 | 22 | ||
Frekwencja | 67,53% | 69,19% | 70,38% | 69,48% | 69,20% |
Wyniki wyborów samorządowych na radnych w Gminie Starcza
Okręg nr 1 Klepaczka wybory 21 października 2018 | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Kukuła Piotr | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 34 | 28,82% | nie |
2 | Wawrzków Beata | PSL | 52 | 45,61% | tak |
3 | Zemła Marian | MARIANA ZEMŁA | 28 | 24,56% | nie |
Uprawnionych do głosowania | 146 | ||||
Kart wydanych | 117 | ||||
Głosów nieważnych | 3 | ||||
Frekwencja w okręgu | 80,14% | ||||
Okręg nr 2 Łysiec | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Markowska Mariola | PSL | 89 | 63,57% | tak |
2 | Kołodziejczyk Dariusz | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 51 | 36,43% | nie |
Uprawnionych do głosowania | 192 | ||||
Kart wydanych | 146 | ||||
Głosów nieważnych | 6 | ||||
Frekwencja w okręgu | 76,04% | ||||
Okręg nr 3 Łysiec | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Szyja Danuta | PSL | 67 | 45,89% | tak |
2 | Caban Anita | SLD LEWICA RAZEM | 22 | 15,07% | nie |
3 | Drost Katarzyna | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 57 | 39,04% | nie |
Uprawnionych do głosowania | 203 | ||||
Kart wydanych | 149 | ||||
Głosów nieważnych | 2 | ||||
Frekwencja w okręgu | 73,40% | ||||
Okręg nr 4 Rudnik Mały | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | MUSIK Krzysztof | PSL | 66 | 61,11% | tak |
2 | Szota Marek | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 42 | 38,89 | nie |
Uprawnionych do głosowania | 152 | ||||
Kart wydanych | 110 | ||||
Głosów nieważnych | 2 | ||||
Frekwencja w okręgu | 72,37% | ||||
Okręg nr 5 Rudnik Mały | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Jędrzejewska Ewa | PSL | 47 | 53,41% | tak |
2 | Twarkowska Agata | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 41 | 46,59% | nie |
Uprawnionych do głosowania | 139 | ||||
Kart wydanych | 91 | ||||
Głosów nieważnych | 3 | ||||
Frekwencja w okręgu | 65,47% | ||||
Okręg nr 6 Rudnik Mały | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Żak Henryk | PSL | Bez głosowania | tak | |
Okręg nr 7 Starcza | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Krzyczmanik Przemysław | PSL | 52 | 48,60% | nie |
2 | Sirek Zbigniew | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 57 | 52,30% | tak |
Uprawnionych do głosowania | 154 | ||||
Kart wydanych | 109 | ||||
Głosów nieważnych | 0 | ||||
Frekwencja w okręgu | 70,78% | ||||
Okręg nr 8 Starcza | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Liszczyk Agnieszka | PSL | Bez głosowania | tak | |
Okręg nr 9 Starcza | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Kuziorowicz Wanda | PSL | 37 | 52,86% | tak |
2 | Kędzia Wiesław | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 32 | 45,71% | nie |
Uprawnionych do głosowania | 135 | ||||
Kart wydanych | 70 | ||||
Głosów nieważnych | 1 | ||||
Frekwencja w okręgu | 51,85% | ||||
Okręg nr 10 Starcza | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Matczak Anna | PSL | 36 | 36,73% | nie |
2 | Huras Robert | SLD LEWICA RAZEM | 22 | 22,45% | nie |
3 | Kamiński Zdzisław | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 40 | 40,82% | tak |
Uprawnionych do głosowania | 147 | ||||
Kart wydanych | 102 | ||||
Głosów nieważnych | 3 | ||||
Frekwencja w okręgu | 69,39% | ||||
Okręg nr 11 Starcza | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Górajec Jadwiga | PSL | 22 | 26,83% | nie |
2 | Jaksik-Szyja Sylwia | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 55 | 67,07% | tak |
Uprawnionych do głosowania | 133 | ||||
Kart wydanych | 82 | ||||
Głosów nieważnych | 4 | ||||
Frekwencja w okręgu | 61,65% | ||||
Okręg nr 12 Starcza | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Miglus Janina | SLD LEWICA RAZEM | 82 | 78,85% | tak |
2 | Gasiak Agnieszka | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 20 | 19,23% | nie |
Uprawnionych do głosowania | 145 | ||||
Kart wydanych | 104 | ||||
Głosów nieważnych | 2 | ||||
Frekwencja w okręgu | 71,72% | ||||
Okręg nr 13 Starcza | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Trela Wojciech | PSL | 49 | 46,67% | tak |
2 | Krawczyk Anna | SLD LEWICA RAZEM | 17 | 16,19% | nie |
3 | Huras Bożena | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 39 | 37,14% | nie |
Uprawnionych do głosowania | 143 | ||||
Kart wydanych | 105 | ||||
Głosów nieważnych | 0 | ||||
Frekwencja w okręgu | 73,43% | ||||
Okręg nr 14 Własna | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Wawrzyńczak Maryla | PSL | 75 | 72,12% | tak |
3 | Włodarski Adam | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 29 | 27,88% | nie |
Uprawnionych do głosowania | 171 | ||||
Kart wydanych | 104 | ||||
Głosów nieważnych | 0 | ||||
Frekwencja w okręgu | 60,82% | ||||
Okręg nr 15 Własna | |||||
Nr | Kandydat | Komitet | Głosów | Wynik w okręgu | Czy wybrany? |
1 | Dukat Małgorzata | PSL | 73 | 60,83% | tak |
3 | Kościelniak Krzysztof | Wspólnie Dla Naszej Gminy | 45 | 37,50% | nie |
Uprawnionych do głosowania | 170 | ||||
Kart wydanych | 120 | ||||
Głosów nieważnych | 2 | ||||
Frekwencja w okręgu | 70,59% |
Licznik: 530427, teraz stronę przegląda osób:7, Starcza serwis - admin , kontakt: zbyszeka@starcza.eu